Es piekrītu

Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat mūsu privātuma politikai

Daudziem no mums zobu ārstēšana ir liela problēma. Zobārsta apmeklēšana nereti asociējas ar mocībām.  Un tas ir tikai tāpēc, ka ieejot zobārsta kabinetā, mēs dzirdam trokšņus, bet medikamentu smaka liek cilvēkam trīcēt, un viņš jau no sākuma ir gatavs stiprām sāpēm.
Bet mūsdienās situācijā ir ļoti izmainījusies. Zobu ārstēšana ir kļuvusi par daudz patīkamāku procedūru, nekā agrāk. Mūsu stomatoloģijas attīstība un jaunāko līdzekļu, metožu un tehnoloģiju adaptēšana diagnostikas un profilakses sistēmās un zobu un mutes dobuma slimību ārstēšanā ļāva paaugstināt pakalpojumu kvalitātes līmeni līdz rietumu stomatoloģijas līmenim.
Zobu ārstēšana mūsu klīnikā ir absolūti nesāpīgs un ērts process. Mūsu klīnikas mājīgā un omulīgā atmosfēra neatstās Jūs vienaldzīgu.
Mūsdienu diagnostikas metodes ļauj savlaicīgi atrast un izārstēt tādas zobu un smaganu slimības kā: kariess, parodontīts, parodontoze. Jūs varat aizmirst par visām savām bailēm, kurus izraisa Jūsu zemapziņa, gaidot ilgu un sāpīgu ārstēšanas procesu. Pateicoties mūsu ārstu augstai kvalifikācijai un mūsdienu anestēzijai, kas tiek pielietota stomatoloģijā, Jūs aizmirsīsiet par sāpēm. Zobu ārstēšanas process liksies nemanāms. Jums nevajadzēs zaudēt laiku gaidot rindās, Jūs vienkārši varat pierakstīties pie ārsta Jums ērtajā laikā. Tāpēc nav jēgas atlikt stomatologa apmeklējumu, nenozīmīgās izmaiņas var izlabot viena apmeklējuma laikā. Pat ja Jums šķiet, ka Jūsu gadījums ir sarežģīts un ielaists, mūsdienu zobu ārstēšanas metodes un mūsu centra speciālistu augstā kvalifikācija palīdzēs atrisināt šo problēmu. Šajā sadaļā tiek apskatītas mūsdienu zobu ārstēšanas metodes un to alternatīvas. Mēs pastāstīsim Jums par tādām zobu slimībām kā kariess, pulpas iekaisums, periodontīts, emaljas defekti, un to sarežģījumi. Jūs uzzināsiet par mūsdienu materiāliem zobu plombām, zobu slimību diagnostikas metodēm un jaunām anestēzijas metodēm stomatoloģijā, kas viegli un bez sāpēm ļauj veikt pat vissarežģītākās procedūras.